czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaZdrowie i UrodaZawieszki do bransoletek – przegląd najpopularniejszych wzorów

Zawieszki do bransoletek – przegląd najpopularniejszych wzorów

Niektóre modele bransoletek najlepiej prezentują się w zestawieniu z zawieszkami. Najczęściej dotyczy to cienkich bransoletek łańcuszkowych, choć nie tylko. Zawieszka sprawia, że bransoletka zyskuje efektowany wygląd, a dzięki temu zwraca na siebie uwagę. Nawet jeśli jest to subtelny dodatek do stylizacji, to i tak podkreśla jej charakter i podnosi atrakcyjność. Z tego powodu zawieszki do bransoletek są bardzo lubianym elementem biżuteryjnym.

Najmodniejsze zawieszki do bransoletek i łańcuszków

Przeglądając ofertę sklepów z biżuterią, a także artykuły na blogach poświęconych tematyce modowej, można zaobserwować, jakie bransoletki i jakie zawieszki cieszą się obecnie największą popularnością. Modne są zarówno zawieszki przypominające koraliki, jak i takie, które mocuje się na obręczy za pomocą niewielkich karabińczyków. Jeszcze innym rozwiązaniem są bransoletki wyposażone w metalowe oczka, przez które przewleka się bransoletkę. Bardzo często są to modele uniwersalne, które sprawdzą się zarówno w przypadku bransoletek, jak i łańcuszków – taka sama zawieszka może zdobić nadgarstek i dekolt.

Oferta zawieszek w sklepie jubilerskim

Do najmodniejszych zawieszek należy zaliczyć te, wykonane z osadzonych w złocie lub srebrze kamieni szlachetnych. Mogą to być zawieszki okrągłe, owalne, sześciokątne oraz tzw. łezki. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się również amulety i medaliony. Oczywiście w przypadku bransoletek mówimy o ich pomniejszonych wersjach – zawieszka nie powinna utrudniać normalnego funkcjonowania, dlatego nie może być zbyt okazała. Natomiast trzeci rodzaj najmodniejszych zawieszek do bransoletek stanowią cienkie blaszki o określonym kształcie. Jakie kształty cieszą się największym zainteresowaniem?

Delikatne zawieszki do bransoletek

Subtelne zawieszki z cienkiej blaszki mogą przyjmować najróżniejsze kształty, ale szerszego omówienia wymagają modele kupowane najczęściej. Wśród nich pierwsze miejsce zajmuje klasyczne kółko. Minimalistyczne, delikatne i zawsze na czasie. Jest to element lubiany ze względu na swą uniwersalność – pasuje i młodszym, i starszym, niezależnie od wykonywanego zawodu okoliczności. Miłośnicy klasyki i stylu minimalistycznego bardzo lubią zawieszki do bransoletek w kształcie koła.

Kolejnym bardzo lubianym wzorem jest czterolistna koniczyna, czyli symbol szczęścia. Bransoletka z zawieszką w kształcie koniczynki to doskonały pomysł na prezent dla siostry lub przyjaciółki. Zostanie odebrany jako przejaw sympatii i życzenie szczęścia oraz sukcesu.

Omawiając najpopularniejsze wzory zawieszek do bransoletek, nie sposób pominąć symbolu miłości, czyli serca. Tego typu zawieszki najczęściej noszą te panie, które otrzymały je od bliskich mężczyzn (chłopaków, narzeczonych, mężów, partnerów). Bransoletka lub łańcuszek z zawieszką w kształcie serca to dobry pomysł na prezent rocznicowy, ale sprawdzi się również z okazji świąt czy urodzin.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Musisz wpisać komentarz!
Wpisz swoją nazwę

- Advertisment -
Google search engine

Popularne

Recent Comments