sobota, 15 czerwca, 2024
Strona głównaBez kategoriiMieszkania rynek pierwotny Warszawa

Mieszkania rynek pierwotny Warszawa

Mieszkania rynek pierwotny Warszawa – czy warto w nie inwestować?

Zwolennicy mieszkań „z drugiej ręki” zdecydowanie odradzają zakup nowego mieszkania. Głównym argumentem jest tutaj cena mieszkań pochodzących z rynku pierwotnego. Pojawiają się też opinie, że nowe mieszkanie może okazać się niekomfortowe, zimne bądź przeciwnie – duszne i wyjątkowo gorące. Nikt w nim wcześniej nie mieszkał więc nikt nie może wypowiedzieć się na temat komfortu użytkowania. Czy takie argumenty mają rację bytu? Zdecydowanie nie. Mieszkania rynek pierwotny Warszawa to świetna inwestycja, a dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Rządowe wsparcie dla osób kupujących pierwsze mieszkanie

Nowe mieszkanie można nabyć dzięki pomocy państwa. W rządowym programie „Mieszkanie dla młodych” wzięło udział wielu młodych obywateli, których marzeniem był zakup nowego mieszkania lub domu. Co ważne, osoby oczekujące pomocy finansowej od państwa, nie mogły nigdy wcześniej być w posiadaniu budynku mieszkalnego. Wysokość wsparcia zależy m.in. od tego, jak liczna jest rodzina. Niemniej jednak mieszkania rynek pierwotny Warszawa mogą, przy pomocy państwa, kupować zarówno osoby będące w niesformalizowanych związkach, jak i małżeństwa. Dzięki programowi, ceny nowych mieszkań nie są przerażające dla osób młodych, będących „na dorobku”.

Mieszkania rynek pierwotny Warszawa – ceny

Cena nowego mieszkania jest oczywiście znacznie wyższa od nieruchomości pochodzącej z rynku wtórnego. Jeśli jednak popatrzymy na to wielowymiarowo, okazuje się, że po pierwsze – rządowy program „Mieszkanie dla młodych” ułatwia sprawę, a po drugie – korzystanie z nowego mieszkania jest znacznie tańsze. Nie ma tak wysokich składek na fundusz remontowy ani potrzeby wykonywania, niekiedy wyjątkowo kosztownych, prac naprawczych we własnym zakresie. Nowoczesne budynki są znacznie lepiej izolowane, więc rachunki za ogrzewanie czy gaz są znacznie niższe.

Funkcjonalność, komfort

Mieszkania rynek pierwotny Warszawa są nowoczesne i funkcjonalne. Zostały tak zaprojektowane, by ułatwiać codzienne funkcjonowanie. Instalacje dostosowane do potrzeb współczesnych mieszkańców, pozwalają na swobodne i bezpieczne korzystanie z nowoczesnych urządzeń. Mieszkania są przestronne i komfortowe. Większość została wyposażona w balkon bądź taras. Mieszkania rynek pierwotny Warszawa to też wygodne, przestronne klatki schodowe, umożliwiające swobodne manewrowanie wózkiem. Podjazdy dla wózków i obszerne, bezpieczne parkingi to kolejne zalety nowych mieszkań.

Bezpieczeństwo

Wejście do nowoczesnego bloku mieszkalnego przez osobę niepowołaną zdarza się znacznie rzadziej, aniżeli w przypadku starszych nieruchomości. Zadbano o zastosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa. Nowe osiedla są spokojne, ciche i bezpieczne. Nie brakuje zieleni ani placów zabaw dla dzieci. Mieszkania rynek pierwotny Warszawa powstają zwykle z daleka od zgiełku miasta, a mimo to na osiedlu nie brakuje sklepów, klubików dla dzieci czy przystanków komunikacji miejskiej.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Musisz wpisać komentarz!
Wpisz swoją nazwę

- Advertisment -
Google search engine

Popularne

Recent Comments